ENVIAR EN LÍNIA

Envia documents des de qualsevol dispositiu i des de qualsevol lloc amb la mateixa validesa legal.

Burofax

Enviar documents de manera urgent i segura

Carta

Envia una carta digital, ordinària o certificada

Tarjeta Postal

Enviar postals digitals a través d'internet

PREPARAR TRAMESES

Imprimeix les teves etiquetes i paga les teves trameses abans d'anar a l'oficina de Correos

PAQ 48

Lliurament en 24/48 hores, segons origen destinació

Carta certificada

Garanteix la recepció mitjançant signatura

Notificaciones Administrativas

Servei indicat per a comunicacions legals

ET PODEM AJUDAR

Oficinas de Correos con horario especial

Oficinas de Correos con horario especial para la gestión del voto por correo

  

  Días con horario especial Horario especial L-V no festivos
ALBACETE
  DIONISIO GUARDIOLA 24-26 02003 ALBACETE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALICANTE/ALACANT
  AV. EUROPA, 8 (CENTRO COMERCIAL LA NORIA) 03503 BENIDORM Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
AV CONSTITUCION 29 (ESQUINA A LUIS GALIANA) 03360 CALLOSA DE SEGURA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
LLAVADOR, 4 03590 ALTEA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
ASTURIAS
  PLAZA DE LA MERCED, 4 33402 AVILÉS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL.SEIS DE AGOSTO S/N 33206 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
URUGUAY, 6-8 33213 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. CASTILLA, 4 33203 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALONSO QUINTANILLA 1 33002 OVIEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LEON Y ESCOSURA, 1 33013 OVIEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LEON FELIPE 12 37007 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RIO DE ORO, 3 (CC LOS FRESNOS) 33209 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVILA
  PL.CATEDRAL 2 05001 ÁVILA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
BARCELONA
  PL. ANTONIO LOPEZ S/N 08002 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PS TORRAS I BAGES 29  08030 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CASTELLNOU, 57 08017 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ROSSEND NOBAS, 31 08018 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JORDI DE SANT JORDI, 5-7 08027 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SECRETARICOLOMA131 08024 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. MISTRAL, 44 08015 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. MADRID 106 08028 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CASTILLEJOS, 276 08025 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCUDIA, 75 08016 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRAN DE GRACIA, 118 08012 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CALABRIA, 235 08029 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASSEIG DE SANT ANTONI, 16 08014 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CONSELL DE CENT, 445 08013 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOMAS EDISON, 9 08860 CASTELLDEFELS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  TERRASSA, 47/ESQUINA VAPOR 08191 RUBÍ Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  RAMBLA CAN MORA, S/N 08172 SANT CUGAT DEL VALLÈS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
BURGOS
  BURGO DE OSMA 24 09400 ARANDA DE DUERO Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
ARENAL 55 09200 MIRANDA DE EBRO Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
PL. CONDE DE CASTRO 1/SAN PABLO 09002 BURGOS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV CASTILLA Y LEON 46-48 09006 BURGOS Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
AV ELADIO PERLADO 53 09007 BURGOS Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
CÁCERES
  AVDA. ESPAÑA 4 10001 CÁCERES Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CADIZ
  MESON 1 11693 ALCALÁ DEL VALLE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
RUIZ ZORRILLA 42 11203 ALGECIRAS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CERRON 2 11402 JEREZ DE LA FRONTERA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. POLVORISTA, 1 CV AURORA, 2 11500 PUERTO DE SANTA MARÍA (EL) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CEUTA
  Plaza de España, s/n 51001 CEUTA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CIUDAD REAL
  PL. CONSTITUCION, 4 13001 CIUDAD REAL Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORDOBA
  JOSE CRUZ CONDE, 15 14001 CÓRDOBA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORUÑA, A
  ALCALDE MANUEL CASAS, S/N 15001 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV SARDIÑEIRA S/N  (ESTACION DE RENFE) 15007 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRAL. SALCEDO MOLINUEVO, 13 15009 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RUA DO FRANCO 4 15702 SANTIAGO DE COMPOSTELA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GARCIA PRIETO, 12 15706 SANTIAGO DE COMPOSTELA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RODRIGO A. DE SANTIAGO, 38  15010 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GIRONA
  AV. RAMON FOLCH, 2 17001 GIRONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRANADA
  PUERTA REAL, 2 18009 GRANADA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
HUELVA          
  MARIANO AYALA 2 21710 BOLLULLOS PAR DEL CONDADO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV ITALIA 10 (ESQUINA SANCHEZ BARCAIZTEGUI) 21001 HUELVA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ ALFONSO MARÍA DE CEPEDA 2-4 21700 PALMA DEL CONDADO (LA) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
LEON          
  JARDIN DE SAN FRANCISCO 2 24004 LEÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ORDOÑO III, 4 24007 LEÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GENERAL VIVES, 1 24401 PONFERRADA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LLEIDA
  RAMBLA FERRAN, 16 25007 LLEIDA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUGO          
  SAN PEDRO 5 27001 LUGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  MALLORCA, 16-18 27003 LUGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MADRID
  GUZMAN EL BUENO, 86 28015 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALBURQUERQUE, 2 28010 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASEO DEL PRADO, 1 28014 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PALOS DE LA FRONTERA, 6-10 28012 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. TELLEZ, 27 28007 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MAUDES, 39 28003 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CHILE 4 28016 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CONDE DE PEÑALVER, 19 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARIANO FERNANDEZ 1 28039 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARTIN DE LOS HEROS, 57 28008 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JULIAN BESTEIRO S/N ESQUINA SAN GERMAN 28020 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUIS VIVES, 12 28002 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARRERA DE SAN FRANCISCO, 13 28005 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOMAS BORRAS, 5-7 28045 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARDENAL HERRERA ORIA 241 28035 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CLAUDIO COELLO, 100 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ANTONIO ARIAS, 2 28009 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCALDE LOPEZ CASERO, 3 28027 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. AMERICA, 3 28002 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARTIRES CONCEPCIONISTAS, 21 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVENIDA DE LA INSTITUCIÓN LIBRE DE ENSEÑANZA, 30-32 28037 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ARROYO DE LA MEDIA LEGUA 56 28030 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
VIA DUBLIN, 7 28042 MADRID 23 de Mayo De 08:30 a 20:30
PADRE RUBIO 43 28029 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MALAGA
  AV PARMENIDES 13 29010 MÁLAGA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PELAYO 2  29009 MÁLAGA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MELILLA
  PEDRO NAVARRO CV MARQUES MONTEMAR   52001 MELILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MURCIA
  AV. LIBERTAD, 77 30710 ALCÁZARES (LOS) Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
PL. ALFONSO ESCAMEZ, S/N 30880 ÁGUILAS Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
NAVARRA
  SANCHO EL FUERTE, 69 31007 PAMPLONA/IRUÑA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
BARDENAS REALES, 80 31621 SARRIGUREN Sólo el 24 de Mayo De 12:00 a 14:00
OURENSE
  PROGRESO, 53 32003 OURENSE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PALMAS, LAS
  BERNARDO DE LA TORRE, 30-32 35007 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ DOCTOR VICENTE NAVARRO MARCO, 17 35017 TAFIRA ALTA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CANALEJAS 2 35600 PUERTO DEL ROSARIO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PRIMERO DE MAYO, 62 35002 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LOMO LA PLANA 14, LOCAL 4 35019 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MANOLO MILLARES, LOCAL Nº 114 ESQUINA CALDERA DE TABURIENTE, 35500 ARRECIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASEO CAYETANO DE LUGO 21 35004 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ECHEGARAY 58 35011 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PARROCO HERNANDEZ BENITEZ, 2  (TELDE) 35200 SAN JUAN Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV TIRAJANA 37 35100 MASPALOMAS Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CTRA GENERAL TAMARACEITE 60 35018 TAMARACEITE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SECRETARIO PADILLA 94-96 (CV CALIFORNIA 19) 35010 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRANADERA CANARIA 28 35001 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
NICOLAS MONCHE LOPEZ, 2 35014 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV MUELLE 10 35120 ARGUINEGUÍN Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PONTEVEDRA
  OLIVA, 19-21 36001 PONTEVEDRA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV LUGO 86 36004 PONTEVEDRA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. DE COMPOSTELA 3 36201 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JENARO DE LA FUENTE 44-46 36205 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORUÑA, 46-48 36211 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALEXANDRE BOVEDA, 2 36210 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZAMORA 4 36203 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCALDE REY DAVIÑA 3-5 36600 VILAGARCÍA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RIOJA, LA
  DUQUESA DE LA VICTORIA, 77 26004 LOGROÑO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
SALAMANCA
  GRAN VIA, 25-29 37001 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PORTUGAL, 75 37005 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SANTA CRUZ DE TENERIFE
  SANTO DOMINGO, 5 38201 SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. ESPAÑA, 2 38003 SANTA CRUZ DE TENERIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVDA. LOS MENCEYES, 296 38320 SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ ENRIQUE WOLFSON, 34 38004 SANTA CRUZ DE TENERIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. CONSTITUCION, 2 38700 SANTA CRUZ DE LA PALMA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TINERFE EL GRANDE, 34 38670 ADEJE CASCO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUIS ALVAREZ CRUZ 6 38630 COSTA DEL SILENCIO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ROQUE DE JAMA, 16 38650 CRISTIANOS (LOS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARRETERA LA CUESTA-TACO, 120 38108 TACO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ REAL, 3 38760 LLANOS DE ARIDANE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
POZO, 14 38400 PUERTO DE LA CRUZ Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
EL MEDIO, 60 38800 SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 A 18:00
SEVILLA
  AV. ALMENILLA S/N 41930 BORMUJOS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV. CONSTITUCIÓN,32 41001 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. RAZA, 4 41012 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
FERNANDO ZOBEL, EDIF. SENADOR, ASESORIA C 41020 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV. DIEGO MARTINEZ BARRIO  (CC VIAPOL-CENTER) 41018 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JUAN ANTONIO CAVESTANY 15 41003 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. CRUZ ROJA, 35 41009 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV CIUDAD JARDIN 14 B 41005 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TARRAGONA
  PL CORSINI S/N 43001 TARRAGONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. LLIBERTAT, 12 43201 REUS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOLEDO
  DUQUE DE LERMA, 21 45004 TOLEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PRINCIPE FELIPE 48 45600 COLONIA NUESTRA SEÑORA DEL PRADO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
VALENCIA/VALÈNCIA
  SAN VICENTE PAUL 9 46160 LLÍRIA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
NUEVE DE OCTUBRE 16 46910 BENETÚSSER Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
VALLADOLID
  PL. RINCONADA, S/N 47001 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ULTRAMAR, 1-3 47007 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CANTERAC, 25-27 47012 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PALENCIA, 39 47010 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZAMORA
  SANTA CLARA, 15  49001 ZAMORA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JIMENEZ DE QUESADA, 4 49029 ZAMORA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZARAGOZA
  FERNANDO EL CATOLICO, 57 50006 ZARAGOZA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00