Enviar online

Envía documentos dende calquera dispositivo e dende calquera lugar coa mesma validez legal.

Burofax

Enviar documentos de forma urxente e segura

Carta

Envía unha carta dixital, ordinaria ou certificada

Tarxeta Postal

Enviar postais dixitais a través da Internet

PREPARAR ENVÍOS

Imprime as túas etiquetas e paga os teus envíos antes de ir á túa oficina de Correos

Paq 48

Entrega en 24/48 horas, segundo orixe destino

Carta Certificada

Garante a recepción mediante sinatura

Notificacións administrativas

Servizo indicado para comunicacións legais

PODEMOS AXUDARTE

Oficinas de Correos con horario especial
Información corporativa

Oficinas de Correos con horario especial para la gestión del voto por correo

  

  Días con horario especial Horario especial L-V no festivos
ALBACETE
  DIONISIO GUARDIOLA 24-26 02003 ALBACETE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALICANTE/ALACANT
  AV. EUROPA, 8 (CENTRO COMERCIAL LA NORIA) 03503 BENIDORM Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
AV CONSTITUCION 29 (ESQUINA A LUIS GALIANA) 03360 CALLOSA DE SEGURA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
LLAVADOR, 4 03590 ALTEA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
ASTURIAS
  PLAZA DE LA MERCED, 4 33402 AVILÉS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL.SEIS DE AGOSTO S/N 33206 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
URUGUAY, 6-8 33213 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. CASTILLA, 4 33203 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALONSO QUINTANILLA 1 33002 OVIEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LEON Y ESCOSURA, 1 33013 OVIEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LEON FELIPE 12 37007 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RIO DE ORO, 3 (CC LOS FRESNOS) 33209 GIJÓN/XIXÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVILA
  PL.CATEDRAL 2 05001 ÁVILA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
BARCELONA
  PL. ANTONIO LOPEZ S/N 08002 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PS TORRAS I BAGES 29  08030 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CASTELLNOU, 57 08017 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ROSSEND NOBAS, 31 08018 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JORDI DE SANT JORDI, 5-7 08027 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SECRETARICOLOMA131 08024 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. MISTRAL, 44 08015 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. MADRID 106 08028 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CASTILLEJOS, 276 08025 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCUDIA, 75 08016 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRAN DE GRACIA, 118 08012 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CALABRIA, 235 08029 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASSEIG DE SANT ANTONI, 16 08014 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CONSELL DE CENT, 445 08013 BARCELONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOMAS EDISON, 9 08860 CASTELLDEFELS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  TERRASSA, 47/ESQUINA VAPOR 08191 RUBÍ Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  RAMBLA CAN MORA, S/N 08172 SANT CUGAT DEL VALLÈS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
BURGOS
  BURGO DE OSMA 24 09400 ARANDA DE DUERO Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
ARENAL 55 09200 MIRANDA DE EBRO Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
PL. CONDE DE CASTRO 1/SAN PABLO 09002 BURGOS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV CASTILLA Y LEON 46-48 09006 BURGOS Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
AV ELADIO PERLADO 53 09007 BURGOS Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
CÁCERES
  AVDA. ESPAÑA 4 10001 CÁCERES Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CADIZ
  MESON 1 11693 ALCALÁ DEL VALLE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
RUIZ ZORRILLA 42 11203 ALGECIRAS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CERRON 2 11402 JEREZ DE LA FRONTERA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. POLVORISTA, 1 CV AURORA, 2 11500 PUERTO DE SANTA MARÍA (EL) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CEUTA
  Plaza de España, s/n 51001 CEUTA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CIUDAD REAL
  PL. CONSTITUCION, 4 13001 CIUDAD REAL Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORDOBA
  JOSE CRUZ CONDE, 15 14001 CÓRDOBA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORUÑA, A
  ALCALDE MANUEL CASAS, S/N 15001 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV SARDIÑEIRA S/N  (ESTACION DE RENFE) 15007 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRAL. SALCEDO MOLINUEVO, 13 15009 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RUA DO FRANCO 4 15702 SANTIAGO DE COMPOSTELA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GARCIA PRIETO, 12 15706 SANTIAGO DE COMPOSTELA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RODRIGO A. DE SANTIAGO, 38  15010 CORUÑA (A) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GIRONA
  AV. RAMON FOLCH, 2 17001 GIRONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRANADA
  PUERTA REAL, 2 18009 GRANADA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
HUELVA          
  MARIANO AYALA 2 21710 BOLLULLOS PAR DEL CONDADO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV ITALIA 10 (ESQUINA SANCHEZ BARCAIZTEGUI) 21001 HUELVA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ ALFONSO MARÍA DE CEPEDA 2-4 21700 PALMA DEL CONDADO (LA) Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
LEON          
  JARDIN DE SAN FRANCISCO 2 24004 LEÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ORDOÑO III, 4 24007 LEÓN Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GENERAL VIVES, 1 24401 PONFERRADA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LLEIDA
  RAMBLA FERRAN, 16 25007 LLEIDA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUGO          
  SAN PEDRO 5 27001 LUGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
  MALLORCA, 16-18 27003 LUGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MADRID
  GUZMAN EL BUENO, 86 28015 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALBURQUERQUE, 2 28010 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASEO DEL PRADO, 1 28014 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PALOS DE LA FRONTERA, 6-10 28012 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. TELLEZ, 27 28007 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MAUDES, 39 28003 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CHILE 4 28016 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CONDE DE PEÑALVER, 19 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARIANO FERNANDEZ 1 28039 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARTIN DE LOS HEROS, 57 28008 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JULIAN BESTEIRO S/N ESQUINA SAN GERMAN 28020 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUIS VIVES, 12 28002 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARRERA DE SAN FRANCISCO, 13 28005 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOMAS BORRAS, 5-7 28045 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARDENAL HERRERA ORIA 241 28035 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CLAUDIO COELLO, 100 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ANTONIO ARIAS, 2 28009 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCALDE LOPEZ CASERO, 3 28027 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. AMERICA, 3 28002 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MARTIRES CONCEPCIONISTAS, 21 28006 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVENIDA DE LA INSTITUCIÓN LIBRE DE ENSEÑANZA, 30-32 28037 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ARROYO DE LA MEDIA LEGUA 56 28030 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
VIA DUBLIN, 7 28042 MADRID 23 de Mayo De 08:30 a 20:30
PADRE RUBIO 43 28029 MADRID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MALAGA
  AV PARMENIDES 13 29010 MÁLAGA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PELAYO 2  29009 MÁLAGA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MELILLA
  PEDRO NAVARRO CV MARQUES MONTEMAR   52001 MELILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MURCIA
  AV. LIBERTAD, 77 30710 ALCÁZARES (LOS) Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
PL. ALFONSO ESCAMEZ, S/N 30880 ÁGUILAS Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
NAVARRA
  SANCHO EL FUERTE, 69 31007 PAMPLONA/IRUÑA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
BARDENAS REALES, 80 31621 SARRIGUREN Sólo el 24 de Mayo De 12:00 a 14:00
OURENSE
  PROGRESO, 53 32003 OURENSE Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PALMAS, LAS
  BERNARDO DE LA TORRE, 30-32 35007 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ DOCTOR VICENTE NAVARRO MARCO, 17 35017 TAFIRA ALTA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CANALEJAS 2 35600 PUERTO DEL ROSARIO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PRIMERO DE MAYO, 62 35002 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LOMO LA PLANA 14, LOCAL 4 35019 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
MANOLO MILLARES, LOCAL Nº 114 ESQUINA CALDERA DE TABURIENTE, 35500 ARRECIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PASEO CAYETANO DE LUGO 21 35004 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ECHEGARAY 58 35011 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PARROCO HERNANDEZ BENITEZ, 2  (TELDE) 35200 SAN JUAN Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV TIRAJANA 37 35100 MASPALOMAS Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CTRA GENERAL TAMARACEITE 60 35018 TAMARACEITE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SECRETARIO PADILLA 94-96 (CV CALIFORNIA 19) 35010 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
GRANADERA CANARIA 28 35001 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
NICOLAS MONCHE LOPEZ, 2 35014 PALMAS DE GRAN CANARIA (LAS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV MUELLE 10 35120 ARGUINEGUÍN Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PONTEVEDRA
  OLIVA, 19-21 36001 PONTEVEDRA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV LUGO 86 36004 PONTEVEDRA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. DE COMPOSTELA 3 36201 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JENARO DE LA FUENTE 44-46 36205 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CORUÑA, 46-48 36211 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALEXANDRE BOVEDA, 2 36210 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZAMORA 4 36203 VIGO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ALCALDE REY DAVIÑA 3-5 36600 VILAGARCÍA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
RIOJA, LA
  DUQUESA DE LA VICTORIA, 77 26004 LOGROÑO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
SALAMANCA
  GRAN VIA, 25-29 37001 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PORTUGAL, 75 37005 SALAMANCA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
SANTA CRUZ DE TENERIFE
  SANTO DOMINGO, 5 38201 SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. ESPAÑA, 2 38003 SANTA CRUZ DE TENERIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AVDA. LOS MENCEYES, 296 38320 SAN CRISTÓBAL DE LA LAGUNA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ ENRIQUE WOLFSON, 34 38004 SANTA CRUZ DE TENERIFE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. CONSTITUCION, 2 38700 SANTA CRUZ DE LA PALMA Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TINERFE EL GRANDE, 34 38670 ADEJE CASCO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
LUIS ALVAREZ CRUZ 6 38630 COSTA DEL SILENCIO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ROQUE DE JAMA, 16 38650 CRISTIANOS (LOS) Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CARRETERA LA CUESTA-TACO, 120 38108 TACO Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
C/ REAL, 3 38760 LLANOS DE ARIDANE Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
POZO, 14 38400 PUERTO DE LA CRUZ Del 15 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
EL MEDIO, 60 38800 SAN SEBASTIÁN DE LA GOMERA Del 22 al 23 de Mayo De 08:00 A 18:00
SEVILLA
  AV. ALMENILLA S/N 41930 BORMUJOS Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV. CONSTITUCIÓN,32 41001 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. RAZA, 4 41012 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
FERNANDO ZOBEL, EDIF. SENADOR, ASESORIA C 41020 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 A 15:00 Y de 17:00 A 20:00
AV. DIEGO MARTINEZ BARRIO  (CC VIAPOL-CENTER) 41018 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JUAN ANTONIO CAVESTANY 15 41003 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. CRUZ ROJA, 35 41009 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV CIUDAD JARDIN 14 B 41005 SEVILLA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TARRAGONA
  PL CORSINI S/N 43001 TARRAGONA Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PL. LLIBERTAT, 12 43201 REUS Del 21 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
TOLEDO
  DUQUE DE LERMA, 21 45004 TOLEDO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
PRINCIPE FELIPE 48 45600 COLONIA NUESTRA SEÑORA DEL PRADO Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
VALENCIA/VALÈNCIA
  SAN VICENTE PAUL 9 46160 LLÍRIA Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
NUEVE DE OCTUBRE 16 46910 BENETÚSSER Del 13 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00
VALLADOLID
  PL. RINCONADA, S/N 47001 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ULTRAMAR, 1-3 47007 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
CANTERAC, 25-27 47012 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
AV. PALENCIA, 39 47010 VALLADOLID Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZAMORA
  SANTA CLARA, 15  49001 ZAMORA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
JIMENEZ DE QUESADA, 4 49029 ZAMORA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 22:00
ZARAGOZA
  FERNANDO EL CATOLICO, 57 50006 ZARAGOZA Del 20 al 23 de Mayo De 08:00 a 21:00